SD Bohemia Group a.s.
Investor a prodejce projektu
Zvětšit písmo: AAA

Zahájení prodeje/rezervací
červenec 2017
Stavební povolení
září 2017
Začátek výstavby
říjen 2017
Dokončení hrubé stavby
leden 2019
Dokončeny hrubé rozvody
březen 2019
Požádáno o kolaudační souhlas
září 2019
Vydán kolaudační souhlas
říjen 2019
Rychlý kontakt

O projektu


Bytový dům Suchdolské náměstí I.


Představujeme Vám ojedinělý projekt Bytového domu na Suchdolském náměstí v nádherném prostředí okrajové části Prahy 6 v samém srdci Suchdola.

Bytový dům plynule navazuje a přirozeně ukončuje blok stávající kruhové zástavby náměstí, je citlivě přiřazen k sousednímu domu a tvoří vhodné doplnění prostoru. Okolní úprava a zeleň oživí a zpříjemní prostranství i bydlení. Dům koresponduje se stávajícím členěním a zároveň vnáší do místa nový vjem vkusné jednoduchosti v minimalistickém stylu, doplněn pouze o nenásilné prvky na fasádě tak, aby nenarušil celkový ráz původního náměstí. Kvalita materiálů, elegantní vzhled, technologie, dispoziční řešení, lokalita a dostupnost jsou spojením v bezkonkurenční bytový projekt.  Kde lépe v Suchdole bydlet, než na náměstí.

V pěti patrech vám nabídneme byty o velikostech 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu. Dispozice bytů jsou systematicky a nápaditě řešeny tak, aby plnily požadavky dostačujícího zázemí, prosvětleného interiéru a prostoru pro relaxaci. Ve všech bytech najdete balkón, terasu, či předzahrádku. Dům neopomíjí regulované větrání s rekuperací. Vybrané byty jsou doplněny i klimatizačními jednotkami, garážová stání a sklepní kóje jsou situovány ve dvou podzemních podlažích pro každý byt. Dvěma bytům v přízemí náleží předzahrádky a zde též parter je určen ke komerčnímu využití.  

S novým nápadem jsou zde navrženy malé jednopokojové byty vedle větších bytů tak, aby vznikla možnost jejich vzájemného dispozičního propojení. Nabízí se zde širší škála využití bytů jak na pronájem, tak i jiné možnosti práce s aktuální potřebou využití prostoru.

Bytový dům velkoryse řeší také parkovací a skladovací prostory a to díky tomu, že garážová stání a sklepy jsou ve dvou podzemních patrech, kde ke každému bytu náleží 1 - 2 garážová stání a ke každému bytu i samostatný sklep.

Standardem je i kvalitní a detailní zpracování společných částí domu, ať už je to velkoformátové dlažba na chodbách, nízkoenergetický výtah KONE, pohledový beton, bezpečnostní dveře a nebo podsvícení stropu ve vstupním parteru.

PREZENTACE A PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU KE STAŽENÍ ZDE.